Verifierade omdömen
Snabb + Fri frakt
På alla ordrar över 500 kr
Sveriges lägsta priser
Vi är auktoriserade återförsäljare
Det här kompletta munstycket är den konformade delen som du drar av från ovansidan på Boundless CFC 2.0 för att komma åt kammaren. Det är tillverkat i plast av hög kvalitet med en värmetålig beläggning.
Munstycket levereras med en silikonpackning och ett munstycksfilter som redan sitter på plats.
Beläggningen och det bredare luftflödet i den här andra generationens konstruktion förbättrar hållbarheten och värmehanteringen jämfört med den ursprungliga CFC. Två små stift riktar in munstycket mot höljet, så att det alltid sitter i nivå med höljet.
Ett andra munstycke är värt att ha om du skickar runt vaporizern, eftersom var och en då kan använda sitt eget. Det är också den del du byter till om originalet skulle skadas eller missfärgas efter lång tids användning.
Innehåller:
- Munstycke (1)
- Munstycksfilter (1)
Tänkt att användas med: Boundless CFC 2.0 (USB-C).
Vi visar bara äkta recensioner från verifierade köpare. Recensionsinbjudningar skickas via mejl efter köp. För alla detaljer, kolla vår recensionspolicy.
